Teldasoft jest kompleksowym dostawcą oprogramowania powstałym w 2007 roku, oferującym swoje produkty oraz usługi na wymagającym rynku IT. Oferta firmy bazuje na innowacyjnych rozwiązaniach biznesowych i dedykowana jest dla małych oraz średnich firm głównie z branży telekomunikacyjnej (operatorzy telekomunikacyjni, operatorzy MVNE/MVNO, lokalni dostawcy internetu ISP), e-commerce czy logistyki.

Nasza działalność koncentruje się na dostarczaniu oprogramowania (customer customized) pod klucz, jak też na integracji czy wdrażaniu gotowych rozwiązań (systemy rozliczeniowe i bilingowe, systemy klasy ERP, CRM). Niezależnie od bogatej oferty programistycznej, rozwijamy także własne startup-y, które z powodzeniem mogłyby zaistnieć w Państwa portfolio.

Oprócz projektowania, wdrażania czy integracji gotowych produktów, oferujemy również bogaty zakres usług IT w zakresie doradztwa czy outsourcingu.

Posiadamy własne centra rozwojowe z pełnym zapleczem sprzętowo-programistycznym zarówno w Polsce jak i za granicą (DE). Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii i trendów przy tworzeniu oprogramowania. Robimy to z pasją oraz pełnym zaangażowaniem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio: Teldasoft Company Portfolio

Zespół Teldasoft,

Współtworzymy sukcesy wielu firm